אודות
משרד תיווך - המרכז הישראלי לנדל״ן

המרכז הישראלי לנדל"ן או IRC הנו משרד תיווך בטבריה. זהו המשרד תיווך הגדול ביותר באזור סובב כנרת. במשרד פעילים סוכנים מורשים על-ידי רשם המתווכים- משרד המשפטים. המשרד הוקם על-ידי מר שניאור בר ומר משה רוזנצוייג אשר פעלו בעבר כסוכנים בכירים בחברות הגדולות בארץ לתיווך נכסים. המשרד הוקם כמענה לצורך במתווכים מקצועיים אשר עובדים בשיטתיות במכירת נכסים או בהשכרתם ומשחזרים את הצלחתם.

במשרד תיווך IRC מאמינים כי מתווך אינו רק מתווך, אלא יועץ צמוד למכירת הנכס.

מתווך טוב הוא מנהל מכירות מקצועי המומחה בשיווק ובאיתור צרכי הלקוח. בשל תפישה זו, במשרד IRC עובדים סוכנים המומחים בתחום ספציפי בנדל"ן כגון : דירות למכירה בטבריה, נדל"ן פרטי, מסחרי, השכרות נכסים, השקעות מניבות תשואה, דירות להשקעה בטבריה ומגרשים למכירה בצפון. בנוסף למאגר הנכסים הפעיל של IRC עובד המשרד כמכונה משומנת אשר לומדת את כל הנכסים הקיימים בשוק ועל ידי כך מעלים את רמתם המקצועית של הסוכנים, מתוך היכרות עם השווקים השונים.משרד IRC עובד בשיתוף פעולה מלא עם משרדי תיווך מורשים באזור, וזאת על מנת להגדיל את סיכויי המכירה של הנכסים הנמצאים בטיפול המשרד. במשרד יודעים שירות מקצועי מהו.

כשכל הפרטים מתחברים לכדי שלם אחד מושלם

משה ושניאור באו מתחום התיירות והאירוח ולכן תודעת השירות הינה טבע שני עבורם. הקונים זוכים לסקירה מלאה של העיר טבריה על פי איזורים ומוכוונים בצורה נאמנה לנכס המתאים ביותר עבורם. המשרד הינו חלק ממתחם הפלמ"ח ארבע שהינו מבנה היסטורי שבו יושבים בעלי מקצועות משלימים כגון אדריכלית ומעצבת פנים – אסיה אלון, יועץ משכנתא – שוקי מלה וכמובן IRC – תיווך וייעוץ נדל"ן.
המרכז הישראלי לנדל"ן חרטו על דגלם כי טובת הלקוח ראשונה לכל ועל כן נותנים שירות מקיף אמיתי ומהיימן לכל שלבי העסקה.

אנחנו כאן כדי לעזור

השאירו פרטים וספרו לנו בקצרה מה אתם מחפשים: