נעים מאד, אנחנו המרכז הישראלי לנדל"ן

המרכז הישראלי לנדל"ן או IRC הנו משרד תיווך בטבריה. זהו המשרד תיווך הגדול ביותר באזור סובב כנרת. במשרד פעילים סוכנים מורשים על-ידי רשם המתווכים- משרד המשפטים. המשרד הוקם על-ידי מר שניאור בר ומר משה רוזנצוייג אשר פעלו בעבר כסוכנים בכירים בחברות הגדולות בארץ לתיווך נכסים. המשרד הוקם כמענה לצורך במתווכים מקצועיים אשר עובדים בשיטתיות במכירת נכסים או בהשכרתם ומשחזרים את הצלחתם.

אנחנו מאמינים כי מתווך הוא גם יועץ צמוד למכירת הנכס

מתווך טוב הוא מנהל מכירות מקצועי המומחה בשיווק ובאיתור צרכי הלקוח. בשל תפישה זו, במשרד RE/MAX IRC עובדים סוכנים המומחים בתחום ספציפי בנדל"ן כגון : דירות למכירה בטבריה, נדל"ן פרטי, מסחרי, השכרות נכסים, השקעות מניבות תשואה, דירות להשקעה בטבריה ומגרשים למכירה בצפון. בנוסף למאגר הנכסים הפעיל של RE/MAX IRC עובד המשרד כמכונה משומנת אשר לומדת את כל הנכסים הקיימים בשוק ועל ידי כך מעלים את רמתם המקצועית של הסוכנים, מתוך היכרות עם השווקים השונים. משרד RE/MAX IRC עובד בשיתוף פעולה מלא עם משרדי תיווך מורשים באזור, וזאת על מנת להגדיל את סיכויי המכירה של הנכסים הנמצאים בטיפול המשרד. במשרד יודעים שירות מקצועי מהו.

כשכל הפרטים מתחברים לכדי שלם אחד מושלם

למעוניינים במכירת הנכס ינתנו שירותי תיווך וליווי בכל שלבי העסקה. חזוננו בנוי ממגוון ההשקפות של בעלי העסקים השונים היושבים במתחם על מנת לכסות ככל שניתן את צרכי הלקוח. במתחם הנדל"ן לא סוגרים עסקאות אלא בונים מערכות יחסים פתוחות ואיתנות. קמנו מתוך הצורך של השוק לחדשנות וליעילות והצורך ביחס הוגן ואישי לכל לקוח ולקוח. אנו רואים במקצועותינו השונים, שליחות ומקדישים לה את מלא הרצינות לעדכונים יומיומיים במצב השוק הנתון. אנו רואים בחזוננו מקום אחד בו הלקוח מוצא מענה לכל צרכיו בתחום הנדל"ן באופן מוחלט. מבחירת המגרש הנכון דרך תכנון ועיצוב הנכס, פיקוח צמוד עד גמר בנייה. ייעוץ פיננסי איכותי וכיסויי ביטוחים לכל שלבי הבנייה והמגורים.

הצוות שלנו

רימקס טבריה המרכז הישראלי לנדל"ן בניהולם של שניאור  בר ומשה רוזנצווייג הוא המשרד המקצועי ביותר באזור סובב כנרת. במשרד סוכנים מקצועיים בעלי נסיון רב בתחום הנדל"ן באזור  כנרת. סוכני המשרד מתמחים בתחום ספיציפי במקצועות הנדל"ן השונים על מנת לתת מענה מייטבי ללקוחותינו.

שניאור בר

יועץ נדל"ן בכיר ושותף מייסד ברימקס המרכז הישראלי לנדל"ן, עוסק בנדל"ן מסביב לשעון. לזכותו של שניאור הצלחות רבות בתחום שיווק נדל"ן. בעל נסיון עשיר בתחום העסקי, בוגר לימודי מדעי ההתנהגות.

משה רוזנצווייג

יועץ נדל"ן בכיר ושותף מייסד ברימקס המרכז הישראלי לנדל"ן, מתמחה בתחום הנדל"ן המסחרי והשקעות ממגוון תחומי הנדל"ן. משה בעל נסיון עשיר בתחום השיווק והמכירה. בוגר לימודי ניהול ואירוח באוניברסיטת FIU בארה"ב.

עינב ציאדה

יועצת נדל"ן בכירה הובילה משרד תיווך בינלאומי במשך 5 שנים, בעלת יחסי אנוש מצוינים ורמה אישית גבוהה. בוגרת לימודי הנדסה תעשיה וניהול + תואר ראשון בכלכלה.

עינב חזן

יועצת נדל"ן בכירה בעלת וותק בתחום תיווך הנדל"ן של למעלה מ 9 שנים. עינב מתמחה בשיווק נכסים להשקעה המניבים תשואה, ניהול נכסים, שכירויות וניהול פרוייקטים.

ירדן ביטון

יועץ נדל"ן מקצועי ואמין בתחום נדל"ן למשקיעים בכל הרמות. ירדן מתמחה במכירות ומשא ומתן

טטיאנה קורבסקי

יועצת נדל"ן עם יכולות אנושיות גבוהות וחיבור מעולה עם לקוחותיה. טטיאנה מתמחה במכירת דירות יד שניי

אדל קלפון

יועצת נדל"ן עם קריזמה וקסם

שולה עטייה

יועצת נדל"ן מומחית עם ניסיון של 43 שנים בניהול הוועדה המקומית של מועצה אזורית עמק הירדן. שולה מתמחה בבתים פרטיים, נחלות ובייעוץ למשקים.

נעמה בוחניק

ייועצת נדל"ן בכירה עם וותק של למעלה מ 16 שנים . לזכותה של נעמה הצלחות מרובות והיא מתמחה בניהול נכסי משקיעים ודירות יד שנייה